Essentra Components
Produkt-Nr.:
MSPS-6-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SUPT POST MINI .27"DIA 3/8"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3515
$0.3515
5
$0.304
$1.52
10
$0.2527
$2.527
25
$0.2375
$5.9375
50
$0.22743
$11.3715
100
$0.202255
$20.2255
250
$0.19209
$48.0225
500
$0.181982
$90.991
1000
$0.171884
$171.884
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MSPS |
| Mounting Hole Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Length - Overall | 0.658" (16.71mm) |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | MSPS |