MSR3-0R03F1
Riedon
Produkt-Nr.:
MSR3-0R03F1
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES 0.03 OHM 1% 3W RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 30 mOhms
Series MSR
Power (Watts) 3W