MSR5-0R005F1
Riedon
Produkt-Nr.:
MSR5-0R005F1
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES 0.005 OHM 1% 5W RADIAL
Auf Lager : 25232
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.799" L x 0.067" W (20.30mm x 1.70mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 5 mOhms
Series MSR
Power (Watts) 5W