Milspecwest, LLC
Produkt-Nr.:
MSW01A20-39P-SR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE MOUNT RECEPTACLE, WITH STR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.4365
$23.4365
10
$22.0305
$220.305
25
$20.6245
$515.6125
100
$19.2185
$1921.85
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 39 |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A, 13A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | - |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 20-39 |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Features | Strain Relief |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Bag |