Milspecwest, LLC
Produkt-Nr.:
MSW06A18-32P-SR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE PLUG, WITH STRAIN RELIEF C
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$30.058
$30.058
10
$28.253
$282.53
25
$26.448
$661.2
100
$24.643
$2464.3
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 32 |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | - |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 18-32 |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Strain Relief |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Bag |