Milspecwest, LLC
Produkt-Nr.:
MSW06E24-61P
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE PLUG, ENVIRONMENTAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$47.8135
$47.8135
10
$44.9445
$449.445
25
$42.0755
$1051.8875
100
$39.2065
$3920.65
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 61 |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | - |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 24-61 |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | - |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Bag |