Milspecwest, LLC
Produkt-Nr.:
MSW07A22-55P-SR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
JAM NUT RECEPTACLE, WITH STRAIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$43.871
$43.871
10
$41.2395
$412.395
25
$38.608
$965.2
100
$35.9765
$3597.65
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Cable Opening | - |
| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 55 |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 22-55 |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Strain Relief |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Bag |