MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
MSWSE-044-10
Hersteller:
Paket:
0805P
Charge:
-
Beschreibung:
RF DIODE PIN 300V 0805P
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 300V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.40pF @ 10V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 200 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 700mOhm @ 100mA, 1MHz |
| Supplier Device Package | 0805P |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD, 0805 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MSWSE-044 |