Essentra Components
Produkt-Nr.:
MT-19
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING SIL 100LB 1.188'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Tensile Strength | 100 lbs (45.36 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, MT |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.188' (362.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.181" (4.60mm) |
| Length - Approximate | 14.25" |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Base Product Number | - |