MT350-C316
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
MT350-C316
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
WIRE MARKR CBL TIE 19.1MMX88.9MM
Auf Lager : 370
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series Pan-Steel®
Type Wire Marker, Cable Tie
Legend Blank
Size 0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm)