Micron Technology Inc.
Produkt-Nr.:
MT46H8M16LFCF-10 TR
Hersteller:
Paket:
60-VFBGA (8x10)
Charge:
-
Beschreibung:
IC DRAM 128MBIT PAR 60VFBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 8M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 60-VFBGA (8x10) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Access Time | 7 ns |
| Memory Size | 128Mbit |
| Package / Case | 60-VFBGA |
| Technology | SDRAM - Mobile LPDDR |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT46H8M16 |