Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MT5470E-OR
Hersteller:
Paket:
5mm Oval
Charge:
-
Beschreibung:
LED AMBER DIFFUSED 5MM OVAL T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.475
$0.475
10
$0.30875
$3.0875
100
$0.20425
$20.425
1000
$0.1577
$157.7
2000
$0.1425
$285
5000
$0.133
$665
10000
$0.12825
$1282.5
25000
$0.12635
$3158.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 605nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60°, 40° |
| Color | Amber |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 3000mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 8.30mm |
| Supplier Device Package | 5mm Oval |
| Lens Style | Oval with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | 610nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5.20mm x 4.60mm |
| Base Product Number | MT5470 |