Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MT7315B-UR-A
Hersteller:
Paket:
5mm Round
Charge:
-
Beschreibung:
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.38
$0.38
10
$0.2356
$2.356
100
$0.13547
$13.547
1000
$0.10602
$106.02
2000
$0.097185
$194.37
5000
$0.08835
$441.75
10000
$0.08246
$824.6
25000
$0.079515
$1987.875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 643nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 900mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 9.20mm |
| Supplier Device Package | 5mm Round |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5.00mm Dia |
| Base Product Number | MT7315 |