MT9P031I12STC-TP
onsemi
Produkt-Nr.:
MT9P031I12STC-TP
Hersteller:
onsemi
Paket:
48-iLCC (10x10)
Beschreibung:
SENSOR IMAGE COLOR CMOS 48-LCC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Pixel Size 2.2µm x 2.2µm
Frames per Second 53
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 48-iLCC (10x10)
Series -
Type CMOS
Package / Case 48-LCC
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V
Mfr onsemi
Package Tape & Reel (TR)
Active Pixel Array 2592H x 1944V