Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MTE2066N3-UR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
660NM 5MM PLASTIC ROUND - (2 PIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.066
$4.066
10
$2.8728
$28.728
100
$2.35296
$235.296
500
$1.9836
$991.8
1000
$1.81944
$1819.44
2000
$1.7784
$3556.8
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 80° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 660nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Visible |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.3V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | MTE2066 |