Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MTE4110W-WRC
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWIR EMITTER 1040NM TO-46 FLAT L
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.495
$11.495
10
$8.3391
$83.391
100
$6.89073
$689.073
500
$6.034875
$3017.4375
1000
$5.7057
$5705.7
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 200° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 1040nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.24V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | MTE4110 |