Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MTE5066C-UR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER VISIBLE 660NM 50MA RAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.5555
$2.5555
10
$1.7043
$17.043
100
$1.31157
$131.157
500
$1.1856
$592.8
1000
$1.018875
$1018.875
2000
$0.9633
$1926.6
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 36° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 660nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | Visible Emitter |
| Type | Visible |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | MTE5066 |