Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MTE7063NK2-UR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER 630NM TO-46 MTL CAN DOME
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.643
$5.643
10
$3.99
$39.9
100
$3.268
$326.8
500
$2.755
$1377.5
1000
$2.527
$2527
2000
$2.47
$4940
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C (TA) |
| Viewing Angle | 5° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 630nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Visible |
| Package / Case | TO-46-2 Lens Top Metal Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | MTE7063 |