Marktech Optoelectronics
Produkt-Nr.:
MTE9440PT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER IR 945NM 100MA PIGTAIL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 20° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 945nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Pigtail |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.35V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | MTE9440 |