Vishay Dale
Produkt-Nr.:
MTL1AR0300FE66
Hersteller:
Paket:
Axial
Charge:
-
Beschreibung:
RES 0.03 OHM 1W 1% WIREWOUND
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.120" Dia x 0.430" L (3.05mm x 10.92mm) |
| Temperature Coefficient | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 30 mOhms |
| Series | MTL-1A |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |