MV-254097-10-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
MV-254097-10-8A
Beschreibung:
LABEL ID PRODUCT
Benutzer handbuch
Series MV
Label Size 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)