MVR07D470K-S
Meritek
Produkt-Nr.:
MVR07D470K-S
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
VARISTOR 47V 500A DISC 7MM HIGH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 42 V
Capacitance @ Frequency 1100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 52 V
Series CR
Energy 5J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 30 V
Features High Surge
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 500 A