MVR20D391K
Meritek
Produkt-Nr.:
MVR20D391K
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
VARISTOR 390V 6500A 20MM DISC TH
Auf Lager : 11320
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 250
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series CR
Energy 180J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 250 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V