MVW3\440K00KLB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
MVW3\440K00KLB
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 40K OHM 10% 1.5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.895" L (3.94mm x 22.73mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 40 kOhms
Series MVW
Power (Watts) 1.5W