MWCK-460-01A4
Essentra Components
Produkt-Nr.:
MWCK-460-01A4
Beschreibung:
CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
Auf Lager : 14336
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Natural
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size -
Series Richco
Type Clip, C-Type
Panel Thickness -
Length 0.750" (19.05mm)
Mfr Essentra Components
Height 0.460" (11.68mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 0.750" (19.05mm)
Material Thickness -
Adhesive Rubber Based (RMS-01)
Opening Size 0.450" L x 0.280" H (11.43mm x 7.11mm)