MWLA0503S-2R2MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
MWLA0503S-2R2MT
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 35MOHM 9000MA
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Inductance 2.2 µH