MWLA1235S-2R2MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
MWLA1235S-2R2MT
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 8MOHM 29000MA
Auf Lager : 478
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 29A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 16 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8mOhm Max
Inductance 2.2 µH