MWSA0605S-4R7MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
MWSA0605S-4R7MT
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 6A 29 MOHM SMD
Auf Lager : 970
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29mOhm Max
Inductance 4.7 µH