MWSA1004S-150MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
MWSA1004S-150MT
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 6.5A 45 MOHM SMD
Auf Lager : 375
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45mOhm Max
Inductance 15 µH