MWSA1205S-150MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
MWSA1205S-150MT
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 8A 30 MOHM SMD
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 15 µH