MWW5FT825R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
MWW5FT825R
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 825 OHM 1% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 825 Ohms
Series MWW
Power (Watts) 5W