Zuhause / Oscillators / MX553ANR602M083-TR
minImg
MX553ANR602M083-TR
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
MX553ANR602M083-TR
Beschreibung:
602.083MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series MX55
Type XO (Standard)
Package / Case 6-LLGA
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output PECL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 602.083 MHz