Zuhause / Oscillators / MX554EBC20M0000-TR
minImg
MX554EBC20M0000-TR
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
MX554EBC20M0000-TR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 95mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz