Zuhause / Oscillators / MX574JNU32M7680
minImg
MX574JNU32M7680
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
MX574JNU32M7680
Beschreibung:
OSC 32.768MHZ HCSL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 95mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function Enable/Disable
Series MX57
Type XO (Standard)
Package / Case 6-LLGA
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output HCSL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 MHz