MXJFHJI32M0
Meritek
Produkt-Nr.:
MXJFHJI32M0
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 32M
Auf Lager : 850
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 50
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series MXJ
Type MHz Crystal
Mfr Meritek
Frequency 32 MHz