Zuhause / Crystals / MXT37FI32K768
minImg
MXT37FI32K768
Meritek
Produkt-Nr.:
MXT37FI32K768
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Auf Lager : 6000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 10
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series MXT3
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Meritek
Frequency 32.768 kHz