NCP1239DD100R2G
onsemi
Produkt-Nr.:
NCP1239DD100R2G
Paket:
7-SOIC
Beschreibung:
NCP1239D 100KHZ
Auf Lager : 2500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Topology Flyback
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Breakdown -
Product Status Active
Supplier Device Package 7-SOIC
Internal Switch(s) No
Control Features Soft Start
Series -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Frequency - Switching 100kHz
Voltage - Start Up 12 V
Mfr onsemi
Duty Cycle 80%
Output Isolation Isolated
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 8.8V ~ 35V