onsemi
Produkt-Nr.:
NCP5332ADW
Hersteller:
Paket:
28-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR HI PERF 2OUT 28SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Controller, High Performance Processor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Output | Adjustable |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 14V |
| Base Product Number | NCP5332 |