onsemi
Produkt-Nr.:
NCP5426SN13T2
Hersteller:
Paket:
5-TSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Haptic Feedback |
| Current - Output | 150mA |
| Output Configuration | High Side |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Technology | Bipolar |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 12V (Max) |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | On/Off |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | NCP5426 |