onsemi
Produkt-Nr.:
NCS20061MUTAG
Hersteller:
Paket:
6-UDFN (1.6x1.6)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 6UDFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.589
$0.589
10
$0.5035
$5.035
25
$0.47006
$11.7515
100
$0.34922
$34.922
250
$0.295526
$73.8815
500
$0.282093
$141.0465
1000
$0.208212
$208.212
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 140µA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-UDFN (1.6x1.6) |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 19 mA |
| Base Product Number | NCS20061 |