onsemi
Produkt-Nr.:
NCS20062DTBR2G
Hersteller:
Paket:
8-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.798
$0.798
10
$0.70205
$7.0205
25
$0.6593
$16.4825
100
$0.4997
$49.97
250
$0.425258
$106.3145
500
$0.403997
$201.9985
1000
$0.308304
$308.304
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 140µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 19 mA |
| Base Product Number | NCS20062 |