onsemi
Produkt-Nr.:
NCS20082DMR2G
Hersteller:
Paket:
8-MSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.855
$0.855
10
$0.7543
$7.543
25
$0.7087
$17.7175
100
$0.53732
$53.732
250
$0.457292
$114.323
500
$0.434435
$217.2175
1000
$0.33154
$331.54
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 48µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Base Product Number | NCS20082 |