onsemi
Produkt-Nr.:
NCS20092DR2G
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.874
$0.874
10
$0.77235
$7.7235
25
$0.72504
$18.126
100
$0.549765
$54.9765
250
$0.467856
$116.964
500
$0.444467
$222.2335
1000
$0.339198
$339.198
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.15V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 23µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 8.5 mA |
| Base Product Number | NCS20092 |