onsemi
Produkt-Nr.:
NCS21871SQ3T2G
Hersteller:
Paket:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC88A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.75335
$7.5335
25
$0.71478
$17.8695
100
$0.54872
$54.872
250
$0.484918
$121.2295
500
$0.459401
$229.7005
1000
$0.357314
$357.314
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 28µA |
| Current - Input Bias | 60 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Voltage - Input Offset | 6 µV |
| Series | Zero-Drift |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Base Product Number | NCS21871 |