onsemi
Produkt-Nr.:
NCS21914DR2G
Hersteller:
Paket:
14-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.622
$2.622
10
$2.3522
$23.522
25
$2.22376
$55.594
100
$1.82837
$182.837
250
$1.640536
$410.134
500
$1.581256
$790.628
1000
$1.31442
$1314.42
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 475µA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100, Zero-Drift |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | NCS21914 |