onsemi
Produkt-Nr.:
NCS2200SQ2T2
Hersteller:
Paket:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SC88A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Propagation Delay (Max) | 1.1µs |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 80dB PSRR |
| Output Type | Complementary, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 6V |
| Series | NCS2200 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 0.85V ~ 6V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 6V |
| Hysteresis | 20mV |
| Current - Quiescent (Max) | 17µA |
| Base Product Number | NCS2200 |