onsemi
Produkt-Nr.:
NCS37010MNTWG
Hersteller:
Paket:
16-QFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC GFCI CTLR UL943 16QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Ground Fault Protection |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 6V ~ 12V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Base Product Number | NCS37010 |