onsemi
Produkt-Nr.:
NCV1009DR2G
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC VREF SHUNT 0.32% 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.216
$1.216
10
$1.0868
$10.868
25
$1.03094
$25.7735
100
$0.79173
$79.173
250
$0.699694
$174.9235
500
$0.662853
$331.4265
1000
$0.515556
$515.556
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.2% |
| Current - Output | 20 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Temperature Coefficient | 15ppm/°C Typical |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | NCV1009 |