onsemi
Produkt-Nr.:
NCV2333DMR2G
Hersteller:
Paket:
8-MSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.50955
$15.0955
25
$1.42348
$35.587
100
$1.138955
$113.8955
250
$0.99655
$249.1375
500
$0.968088
$484.044
1000
$0.768778
$768.778
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 60 kHz |
| Slew Rate | 0.15V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 270 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 28µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 60 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 6 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Base Product Number | NCV2333 |