onsemi
Produkt-Nr.:
NCV317LBDG
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
676
$0.703
$475.228
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 100mA |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Control Features | - |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | NCV317 |